-

Uygulamalar: Şehrinizin haritasını uydu üzerinden ücretsiz bulun

Etkileşimli haritalar sayesinde, tüm bölgelerde ve tüm dillerde mevcut erişim rotalarını adım adım basit bir şekilde elde etmek mümkündür. Bu nedenle, şehrinizin uydu haritasını hiçbir ücret ödemeden bulabilmeniz için size uygulama listemizi göstermek istiyoruz.

Konum belirleme aracını kullanmak için bir akıllı telefona sahip olmanız yeterli ve böylece sizin için daha pratikse GPS modunu sesli olarak etkinleştirebileceksiniz, aynı şekilde trafik uyarılarını, bildirimleri dinleyebilecek ve hangisi olduğunu öğrenebileceksiniz. Sürüş sırasında gidilecek şerit ve hangisinin en iyi rota olduğu.

Bu işlev son derece gereklidir ve bu nedenle, üyelik gerektirmeden dünyanın herhangi bir yerinde bulunmanıza yardımcı olabilecek dijital uygulamaların ana özelliklerini adlandırmak istiyoruz.

Publicidade - OTZAds

Düz ekranlı standart görünüm kaybolabilir, ancak çok fazla ayrıntıya sahip olan ve özellikle daha büyük ekranlı cep telefonlarında beğenilen uydu görünümü varsayılan olarak kalacaktır.

Ayrıca, rotanız için gerekli olan bazı haritalar indirilebilir ve ardından İnternet bağlantısı olmadan kullanılabilir. Şehrinizi ücretsiz bulmak için en iyi uygulamaların bir listesi.

Resim kredisi: Google

Şehrinizi uydu ile görmek için en iyi 4 harita uygulaması

1.Google Maps

Dünyanın herhangi bir yerindeki yerleri bulmak için en ünlü ve eksiksiz dijital uygulamalardan biri, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak gerçek zamanlı olarak gezinebileceğiniz 220’den fazla ülke ve atanmış bölgelere sahip bir yapıya sahip olması nedeniyle Google Haritalar’dır.

Publicidade - OTZAds

Site keşfini kolaylaştırmak için kullanıcı oylarının ve yorumlarının görülebildiği sanal bir harita üzerinde işaretlenmiş diğer yerlerin yanı sıra parklar, meydanlar, şirketler hakkında ayrıntılı bilgiler gösterir.

Aynı şekilde toplu taşıma, bisiklet, araba veya yaya ile mesafe ve seyahat süresi verileri elde edilerek birden fazla durak noktası olan çeşitli rotalar tanımlanabilmektedir. Acemi gezginler için ideal.

2. Waze

Gerçek zamanlı rota önerileri ile büyük şehir merkezleri hakkında geniş bir görüşe ve ayrıntılı bilgiye sahip olduğu için en iyiler arasında olmayı hak eden başka bir uygulama ile devam ediyoruz, topluluktaki kullanıcılar için her zaman en iyi yolu arıyoruz.

Waze’in ana işlevlerinden biri, kullanıcılarının aktif olarak işbirliği yapmasıdır, yani kazaları ve aksilikleri önlemek için yavaş trafik veya yol çalışmaları gibi harita üzerinde referansları gösteren kişilerdir.

3. Maps.me

Bu uygulama, en iyi görüntü kalitesiyle optimize edilmiş sanal haritaları gösteren internet bağlantısı olmadan arama ve gezinmeye izin verir. Herhangi bir akıllı telefonun hafızasında yerden tasarruf etmeyi başaran hafif bir platformdur.

Publicidade - OTZAds

Ayrıca, istediğiniz zaman kaydedebileceğiniz, güncelleyebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz güzergah oluşturma ve seyahat rotaları gibi çeşitli işlevlere sahiptir. Bu uygulama, seyahat içeriği oluşturucuları ile ittifaklar yoluyla, ilgi çekici noktalara sahip rotalar sunar.

Seyahat etmeyi seven ama nereden başlayacağını bilemeyenlerin favorilerinden biri. Maps.me ile bir sonraki macerayı hiçbir şeyi kaçırmadan önceden rezerve edebilir, ardından sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

4. Syngic

Sygic, tamamen ücretsiz TomTom 3D haritaları kullanır. Hız kameralarını algılama ve kullanıcılarına yoldaki değişikliklere karşı önceden uyarı verme seçeneğine sahiptir.

Cep telefonu ekranını kişiselleştirmek için araçlara sahiptir ve yalnızca sürücüler için tasarlanmış avantajlar içerir. Ek olarak, trafik hizmeti, sesli talimat ve hız kontrolü gibi ek işlevlere sahip ücretli bir sürümü vardır.

Artık şehrinizin haritasını ücretsiz olarak uydu aracılığıyla bulabileceğiniz ana uygulamaları bildiğinize göre, gün içinde en çok hangisini kullandığınızı buraya yorum olarak yazın.

Teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız kategorimize erişin: Apps.